Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Sp. z o.o.zapraszamy!
PNI
 
Skontaktuj się z nami!

tel: +48 22 47 37 104
fax: +48 22 47 37 714

sekretariat@pni.net.pl

pozostałe kontakty >

 

Profil działalności

Profil działalności Spółki

 

Sprzęt

Posiadany sprzęt

 

Certyfikaty i licencje

otrzymane licencje, certyfikaty i świadectwa

 

Galeria

Wszystkie galerie
Żytkowice, gmina Garbatka Letnisko, powiat Kozienice
29.06.2012

PNI Sp. z o.o. w upadłości układowej

informuje, że przeznacza do wynajmu lub sprzedaży nieruchomość:

w Żytkowicach w gminie Garbatka Letnisko, powiat Kozienice

Kolejowa baza postojowa zabudowana układem torów i budynków magazynowo warsztatowych oraz budynkiem biurowym - powierzchnia działki 253 232 m2

 

Baza Nawierzchniowa w Żytkowicach, 26-930 Garbatka Letnisko

Grunt stanowi własność Skarbu Państwa i jest w wieczystym użytkowaniu PNI Sp. z o.o, budynki i budowle posadowione na gruncie są własnością spółki PNI Sp. z o.o.
Na przedmiotową nieruchomość składa się 13 działek o łącznej powierzchni 25,3232 ha zabudowanych budynkami i budowlami infrastruktury kolejowej.

Położenie: Nieruchomość usytuowana jest w dwóch gminach i dwóch powiatach w obrębie Brustów i Bogucin w gminie Garbatka Letnisko, powiat kozienicki oraz w obrębie Laski, gmina Pionki, powiat radomski. Tereny gminy Garbatka Letnisko traktowane są jako letniskowo-wypoczynkowe natomiast gmina Pionki ma charakter raczej rolniczy z przewagą terenów leśnych (63%).
Nieruchomość położona jest w odległości około 5,5 km od miejscowości gminnej Garbatka Letnisko, około 13 km od miasta powiatowego Kozienice oraz 9 km od miejscowości gminnej Pionki. Do nieruchomości prowadzi droga szutrowa połączona z drogą wojewódzką nr 691 o długości około 700 m.

Opis nieruchomości: Teren nieruchomości jest płaski, zabudowany gęsto układem torów i rozjazdów kolejowych. Na nieruchomości znajduje się budynek biurowy 2-kondygnacyjny o powierzchni użytkowej 1200 m2, hala o powierzchni 570 m2, budynki warsztatowe, magazynowe i wiaty. Teren uzbrojony jest w sieć wodno-kanalizacyjną i szambo oraz w sieć elektryczną i gazową.

Sąsiedztwo: Z nieruchomością graniczy Zakład Karny, w niedalekiej odległości znajduje się Fabryka Domów w upadłości, całość otoczona jest strefą leśną graniczącą z otuliną Kozienickiego Parku Krajobrazowego.

Zgłoszenia i zapytania proszę kierować do osoby prowadzącej:

Albert Kłóskiewicz   
tel. 22 47 37 135, 693 250 096
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

lub pisemnie na adres: (z dopiskiem: zakup lub wynajem nieruchomości)
PNI Sp. z o.o. w upadłości układowej
03-816 Warszawa
ul. Chodakowska 100

Więcej zdjęć w galerii: Żytkowice w gminie Garbatka Letnisko, powiat Kozienice

 
Liczba odsłon : 653566