Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Sp. z o.o.zapraszamy!
PNI
 
Skontaktuj się z nami!

tel: +48 22 47 37 104
fax: +48 22 47 37 714

sekretariat@pni.net.pl

pozostałe kontakty >

 

Profil działalności

Profil działalności Spółki

 

Sprzęt

Posiadany sprzęt

 

Certyfikaty i licencje

otrzymane licencje, certyfikaty i świadectwa

 

Galeria

Wszystkie galerie
Kolejne dwie umowy wykonawcze dla PNI.
Aktualności
08.04.2010


W dniu 06 kwietnia 2010 r. w PKP PLK S.A. Oddziale Centrum Realizacji Inwestycji w Szczecinie zostały podpisane dwie umowy wykonawcze na zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w ramach projektów „Modernizacja regionalnej linii kolejowej 403 Wałcz–Kalisz Pomorski–Ulikowo” oraz „Modernizacja regionalnej linii kolejowej 402 Goleniów–Kołobrzeg wraz z budową łącznicy do Portu Lotniczego Szczecin–Goleniów”.

 

Z wykonawcą wyłonionym w wyniku rozstrzygniętego przetargu nieograniczonego na „Modernizację regionalnej linii kolejowej 403 Wałcz–Kalisz Pomorski–Ulikowo” jest Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Sp. z o.o. w Warszawie Zakład Zachodniopomorski z siedzibą w Stargardzie Szczecińskim.
Wartość umowy 22 032 224,00 złotych (brutto). Termin realizacji umowy 31 maja 2012 r.

Tego samego dnia podpisano drugą umowę na „Modernizację regionalnej linii kolejowej 402 Goleniów–Kołobrzeg wraz z budową łącznicy do Portu Lotniczego Szczecin–Goleniów” z wykonawcą którym jest Konsorcjum                       „PNI – PPMT - Heitkamp" w skład którego wchodzą: Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Sp. z o.o. w Warszawie Zakład Zachodniopomorski z siedzibą w Stargardzie Szczecińskim (lider konsorcjum), Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno – Torowe Spółka z o.o. z siedzibą w Gdańsku oraz Heitkamp Rail GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce z siedzibą w Poznaniu.
Wartość umowy 59 604 855,58 złotych (brutto). Termin realizacji umowy 31 maja 2013 r.

Na uroczystości podpisania umów obecni byli: Wiceminister Infrastruktury Juliusz Engelhardt oraz wicemarszałek woj. zachodniopomorskiego Wojciech Drożdż, jak również przedstawiciele spółek kolejowych i samorządów lokalnych.

Umowy ze strony Zamawiającego podpisali: Józef Matuszczak – Dyrektor i Andrzej Piechocki – Zastępca Dyrektora PKP PLK S.A Oddziału Centrum Realizacji Inwestycji w Szczecinie.

W imieniu Przedsiębiorstwa Napraw Infrastruktury Sp. z o.o. oraz konsorcjum umowy podpisali: Dariusz Zetkowski – Dyrektor Zakładu i Alfreda Antosz – Zastępca Dyrektora Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Sp. z o.o. w Warszawie Zakład Zachodniopomorski z siedzibą w Stargardzie Szczecińskim.


Projekty są współfinansowane przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zachodniopomorskiego Regionalnego Programu Operacyjnego.

Więcej zdjęć w galerii : Popisanie umowy-modernizacja linii 402 i 403

 
Liczba odsłon : 649233