Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Sp. z o.o.zapraszamy!
PNI
 
Skontaktuj się z nami!

tel: +48 22 47 37 104
fax: +48 22 47 37 714

sekretariat@pni.net.pl

pozostałe kontakty >

 

Profil działalności

Profil działalności Spółki

 

Sprzęt

Posiadany sprzęt

 

Certyfikaty i licencje

otrzymane licencje, certyfikaty i świadectwa

 

Galeria

Wszystkie galerie
Podpisanie umowy na przebudowę stacji Głogów Małopolski na linii Ocice – Rzeszów.
Aktualności
18.06.2010

9 czerwca PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Centrum Realizacji Inwestycji Oddział w Krakowie podpisały umowę z Przedsiębiorstwem Napraw Infrastruktury Spółka z o.o. w Warszawie na wykonanie robót budowlanych, obejmujących przebudowę stacji Głogów Małopolski oraz dwóch mostów na odcinku linii kolejowej nr 71 Ocice - Rzeszów. W imieniu PKP Polskie Linie Kolejowe SA umowę podpisali: Włodzimierz Żmuda - Dyrektor Oddziału Centrum Realizacji Inwestycji w Krakowie i Piotr Jendrzejczyk - Zastępca Dyrektora Oddziału Centrum Realizacji Inwestycji w Krakowie. W imieniu Przedsiębiorstwa Napraw Infrastruktury Spółka z o.o.: Lucjan Cieplik - Dyrektor Zakładu Śląskiego z siedzibą w Katowicach, Marek Witkiewicz – Zastępca Dyrektora Zakładu Śląskiego z siedzibą w Katowicach.

 

Przedmiotem umowy jest:
- przebudowa układu torowego stacji Głogów Małopolski na długości 2 km z peronem i dojściem do peronu (z kierunku od budynku stacyjnego przekroczeniem torów w poziomie szyn),
- odwodnienie peronu,
- budowa wiaty peronowej,
- przebudowa dwóch mostów: na rzece Szlachciance oraz nad rowem,
- zabudowa urządzeń elektroenergetycznych.
Rozpoczęcie robót planowane jest w II połowie czerwca br., a zakończenie na początku listopada 2010 r. Koszt realizacji zadania wynosi 8.555.419,06 zł brutto. Inwestycja jest finansowana ze środków budżetowych.
Przebudowa stacji i dwóch obiektów inżynieryjnych w Głogowie Małopolskim jest kontynuacją zadania pn. "Modernizacja linii Kolejowej Rzeszów -Warszawa przez Kolbuszowa, Etap II - na odcinku linii Nr 71 Ocice - Rzeszów".

 
Liczba odsłon : 649235