Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Sp. z o.o.zapraszamy!
PNI
 
Skontaktuj się z nami!

tel: +48 22 47 37 104
fax: +48 22 47 37 714

sekretariat@pni.net.pl

pozostałe kontakty >

 

Profil działalności

Profil działalności Spółki

 

Sprzęt

Posiadany sprzęt

 

Certyfikaty i licencje

otrzymane licencje, certyfikaty i świadectwa

 

Galeria

Wszystkie galerie
Aktualności PNI Sp. z o.o. w upadłości układowej
PNI Sp. z o.o. podpisało w imieniu konsorcjum umowę wykonawczą.
Aktualności
21.12.2010

W dniu 21 grudnia 2010r w Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Sp. z o.o. podpisało w imieniu Konsorcjum PKP Energetyka S.A. i Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno – Torowe Sp. z o.o. w Gdańsku umowę na zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w ramach modernizacji linii kolejowej E30 na odcinku Krzeszowice – Krakówówny Towarowy.

Umowę w imieniu Zamawiającego podpisali: Pan Paweł Dziwisz Członek Zarządu PKP PLK S.A i Pan Janusz Pluta Dyrektor PKP PLK Centrum Realizacji Inwestycji Oddział w Katowicach. W imieniu Wykonawców Pan Jerzy Jóźwik Prezes Zarządu PNI Sp. z o.o. i Pan Janusz Rutkowski Członek Zarządu.

 

Wartość umowy wynosi 360 673 846,00 PLN brutto

 

Więcej zdjęć w galerii : Podpisanie umowy na E30.

 
PNI Sp. z o.o podpisało umowę i zmodernizuje linie tramwajowe w Gdańsku.
Aktualności
30.11.2010

W dniu 29.11.2010r. Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Sp. z o.o. będące Liderem Konsorcjum w skład którego wchodzi również WAKOZ Sp. z o.o. – Partner,             podpisało umowę na zadanie pn. „Kompleksowe wykonanie robót                          budowlano - montażowych dla zadań:

  • 3.7 Przebudowa torowisk w ul. Krasickiego na odcinku od Pętli Brzeźno do ul. Przemysłowej;
  • 3.9 Przebudowa torowisk w ul. Rybołowców na odcinku od ul. Oliwskiej do ul. Wolności, Przebudowa torowisk w ul. Wolności na odcinku od ul. Rybołowców do ul. Marynarki Polskiej. Przebudowa torowisk w ul. Strajku Dokerów na odcinku od ul. Władysława IV do ul. Góreckiego;
  • 4.4 Budowa układów sterowania zwrotnicami tramwajowymi – Zwrotnica nr 2401 – Nowy Port przy skrzyżowaniu ulic Wolności i Władysława IV” w ramach GDAŃSKIEGO PROJEKTU KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ ETAP III A.

Zamawiającym jest Gmina Miasta Gdańsk reprezentowana przez Gdańskie Inwestycje Komunalne Sp. z o.o.           z siedzibą w Gdańsku ul. Kartuska 5, 80-103 Gdańsk.
W imieniu Gdańskich Inwestycji Komunalnych Sp. z o.o. umowę podpisali :
Pan Ryszard Trykosko – Prezes Zarządu, 
Pan Romuald Nietupski Wiceprezes Zarządu

Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Sp. z o.o.(Wykonawca) reprezentowali :
Pan Jerzy Jóźwik – Prezes Zarządu,
Pan Janusz Rutkowski – Członek Zarządu

Wartość umowy: 41 137 790,00 PLN brutto

Więcej zdjęć w galerii : Podpisanie umowy - modernizacja linii tramwajowej w Gdańsku

 
PNI Sp. z o.o. (partner) w konsorcjum firm PKP Energetyka S.A. (lider) i PPM-T Sp. z o.o. (partner) zmodernizuje linię kolejową Kraków - Rzeszów odcinek Bochnia - Biadolina.
Aktualności
21.10.2010

W dniu 20 października 2010 r. w siedzibie PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Centrum Realizacji Inwestycji Oddział w Krakowie podpisano umowę na zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych na odcinku linii kolejowej między Bochnią – Biadolinami. Jest to pierwszy z sześciu odcinków linii kolejowej między Krakowem i Rzeszowem, którego modernizacja rozpocznie się w przyszłym roku.

Wykonawcą prac jest konsorcjum firm: PKP Energetyka S.A. (lider), Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Sp. z o.o. (partner) i Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-Torowe Sp. z o.o (partner).

Zakres robót budowlanych na odcinku Bochnia – Biadoliny obejmie między innymi:
•    modernizację układu torowego na długości 22,300 km linii,
•    przebudowę układów torowych na stacjach: Brzesko i Biadoliny,
•    przebudowę 3 przystanków osobowych: Rzezawa, Jasień Brzeski, Sterkowiec,
•    przebudowę 70 obiektów inżynieryjnych, w tym: 10 wiaduktów kolejowych i 1 drogowego, 6 mostów oraz 53 przepustów,
•    budowę 2 przejść podziemnych dla pieszych,
•    likwidację 6 przejazdów kolejowych w poziomie szyn,
•    podwyższenie kategorii na 7 przejazdach kolejowych,
•    modernizację urządzeń sterowania ruchem kolejowym i telekomunikacji,
•    całkowitą wymianę sieci trakcyjnej w torach stacyjnych i szlakowych,
•    budowę 16,4 km ekranów akustycznych.

Wartość umowy wynosi 500 729 121,54 zł brutto.

 

Więcej zdjęć w galerii : Modernizacja linii kolejowej Kraków - Rzeszów.

 
PNI Sp. z o.o. zmodernizuje linie tramwajową w Gdańsku.
Aktualności
19.10.2010

Konsorcjum firm PNI Sp. z o.o. – lider z WAKOZ Sp. z o.o. – partner złożyło najkorzystniejszą ofertę na kompleksowe wykonanie robót budowlano-montażowych dla Gdańskich Inwestycji Komunalnych Euro 2012 Sp. z o.o.
Zakres robót budowlanych obejmuje przebudowę torowiska tramwajowego wydzielonego w ilości 2,867 km toru pojedynczego oraz torowiska tramwajowego współdzielonego z jezdnią w ilości 1,224 km toru pojedynczego, wraz z robotami towarzyszącymi polegającymi na modernizacji nawierzchni ulic Rybołowców i Dokerów, modernizacji kolidującej infrastruktury podziemnej, takiej jak: sieć elektroenergetyczna, wodociągowa, sanitarna oraz gazowa oraz infrastruktury naziemnej oświetlenia ulic, sygnalizacji świetlnej oraz trakcji elektrycznej
Wartość oferty konsorcjum wynosi brutto 41 137 790 zł.

 
PNI zmodernizuje odcinek Rogóźno - Przeworsk.
Aktualności
28.09.2010

24 września 2010 r., w PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Centrum Realizacji Inwestycji Oddział w Krakowie otwarto oferty na zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych na odcinku linii kolejowej nr 91 Rogóźno – Przeworsk w torze nr 2 i na stacji Przeworsk w torze nr 101, w ramach zadania o nazwie: „Modernizacja linii kolejowej nr 91 Kraków Główny Osobowy – Medyka i nr 92 Przemyśl – Medyka – granica państwa, Etap I odcinek Rzeszów – Jarosław”.

Najkorzystniejszą ofertę złożyło Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury                        Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Zakres robót budowlanych na odcinku Rogóżno – Przeworsk w torze nr 2 i na stacji Przeworsk tor nr 101, na długości 9,9 km obejmuje między innymi: kompleksową wymianę nawierzchni torowej, odtworzenie rowów ziemnych, wymianę płyt na 7 przejazdach kolejowych.
Wartość umowy wynosi 15.658.700,00 PLN brutto.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 5 z 12
Liczba odsłon : 653573