Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Sp. z o.o.zapraszamy!
PNI
 
Skontaktuj się z nami!

tel: +48 22 47 37 104
fax: +48 22 47 37 714

sekretariat@pni.net.pl

pozostałe kontakty >

 

Profil działalności

Profil działalności Spółki

 

Sprzęt

Posiadany sprzęt

 

Certyfikaty i licencje

otrzymane licencje, certyfikaty i świadectwa

 

Galeria

Wszystkie galerie
Aktualności PNI Sp. z o.o. w upadłości układowej
Podpisanie umowy na modernizację linii Kolejowej nr 15 na odcinku Bednary – Zgierz.
Aktualności
24.09.2010

W dniu 23 września 2010 r. w Urzędzie Marszałkowskim w Łodzi podpisana została umowa na „Modernizację linii Kolejowej nr 15 na odcinku Bednary – Zgierz wraz z budową łącznika na Lotnisko im. W. Reymonta – etap I przebudowa nawierzchni kolejowej na odcinku Łowicz – Zgierz”

Ze strony PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.Centrum Realizacji Inwestycji w Warszawie(Zmawiający) umowę podpisali: Pani Sławomira Wierzchowska – Dyrektor                                                  i Pan Wojciech Antos – Zastępca Dyrektora Oddziału Centrum Realizacji Inwestycji w Warszawie.

Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Sp. z o.o.(Wykonawca) reprezentowali:
Pan Krzysztof Pyza – Zastępca Dyrektora ds. technicznych PNI Sp. z o.o. Zakład Mazowiecki z siedziba                    w Warszawie i Pan Waldemar Kędzierski – Naczelnik Działu Marketingu i Sprzedaży PNI Sp. z o.o.                  Zakład Mazowiecki z siedzibą w Warszawie.

Gośćmi honorowymi uroczystości byli:
Włodzimierz Fisiak – Marszałek Województwa Łódzkiego
Witold Stępień – Wicemarszałek Województwa Łódzkiego

Wartość umowy wynosi 65 745 701,18 PLN brutto.

 
PNI Sp. z o.o. zmodernizuje odcinek linii nr 401 Szczecin Dąbie – Świnoujście.
Aktualności
08.09.2010

Dnia 2 września 2010 r., w PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Centrum Realizacji Inwestycji Oddział w Szczecinie, wybrano ofertę na zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w ramach zadania „Modernizacja linii kolejowej Nr 401 Szczecin Dąbie – Świnoujście (kontynuacja modernizacji linii)”.
Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Zakład Zachodniopomorski z siedzibą w Stargardzie Szczecińskim złożyło najkorzystniejszą ofertę na kwotę 1 268 448,64 zł.
Przedmiot zamówienia obejmuje modernizację nawierzchni w torach, rozjazdach i na przejeździe kolejowym na stacji Wysoka Kamieńska, tor nr 2 - 807 metrów toru.

 
PNI Sp. z o.o. wykonawcą modernizacji na linii nr 91.
Aktualności
23.08.2010

Według jedynego kryterium którym była cena wybrano Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Sp.z o.o. jako wykonawcę modernizacji linii nr 91 na odcinku Przeworsk - Jarosław tor nr 1.
Prace będą wykonywane w ramach zadnia p.n.: "Modernizacja linii nr 91 Kraków Główny Osobowy - Medyka i linii nr 92 Przemyśl - Medyka, odcinek Rzeszów - granica państwa, etap I odcinek Rzeszów - Jarosław".
Wartość umowy : 18 430 418, 00 brutto.

 

 
PNI Sp. z o.o. złożyło najkorzystniejszą ofertę.
Aktualności
13.08.2010

W dniu 13.08.2010 w siedzibie PKP PLK S.A. Centrum Realizacji Inwestycji Oddział w Krakowie otwarto przetarg na zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych związanych z modernizacją linii nr 91 na odcinku Przeworsk – Jarosław tor nr 1 w ramach zadania p.n.: „ Modernizacja linii nr 91 Kraków Główny – Medyka i linii nr 92 Przemyśl – Medyka, odcinek Rzeszów – granica państwa, etap I odcinek Rzeszów – Jarosław”.
Wśród czterech ofert najkorzystniejszą złożyło Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Sp. z o.o.


 
PNI Sp. z o.o. zmodernizuje odcinek Łowicz – Zgierz.
Aktualności
12.08.2010

W dniu 11 sierpnia 2010 roku PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. wybrały ofertę na zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych dla zadania pn. „Modernizacja linii kolejowej nr 15 na odcinku Bednary – Zgierz wraz z budową łącznika na Lotnisko im. W. Reymonta – etap I przebudowa nawierzchni kolejowej na odcinku Łowicz – Zgierz”.
Najkorzystniejszą spośród siedmiu ofert złożyło Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Sp. z o.o. na kwotę 65 745 701,18 PLN brutto.
W ramach zadania inwestycyjnego modernizacji poddany zostanie odcinek jednotorowej linii kolejowej pomiędzy stacjami Łowicz i Zgierz na długości 47 km. Zakres prac budowlanych obejmuje kompleksową wymianę nawierzchni torowej, wymianę 12 kompletów rozjazdów oraz modernizację 43 przejazdów drogowych. Wykonanie powyższych robót pozwoli na przywrócenie na wyremontowanym odcinku linii kolejowej prędkości konstrukcyjnej V=90km/h, co w konsekwencji spowoduje skrócenie czasu przejazdu pociągów na odcinku Łowicz – Łódź Kaliska z ponad dwóch godzin do około jednej godziny.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 6 z 12
Liczba odsłon : 653573